Kukon na jeden koncert wpuści tylko kobiety, na drugi wyłącznie mężczyzn

Raper wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na taki zabieg.


2020.09.21

opublikował:

Kukon na jeden koncert wpuści tylko kobiety, na drugi wyłącznie mężczyzn

fot. kadr z wideo

Po „Aferze” nagranej wspólnie z Magierą czas na „Kraków, marzec 2020” z KaMealem. Nowe wydawnictwo Kukona ukaże się w najbliższy piątek, a już 9 i 10 października odbędą się dwa niecodzienne promujące je koncerty. Dlaczego niecodzienne? Kukon zdecydował, że na jedną z imprez wejdą wyłącznie kobiety, natomiast na drugiej pojawią się sami mężczyźni. Zdaniem artysty taka formuła ma pomóc we właściwym odbiorze występu.

Sprawdź też: Kukon, Magiera i Avi w „Czarnym BMW”

„Kraków, marzec 2020” to historie i przemyślenia, spisane podczas jednej z chłodnych marcowych nocy, w jednej z krakowskich kamienic. Gdy za oknem szalała pandemia, a w sypialni tańczył diabeł, klawiatura chłonie wersy, a w sercu wybucha wulkan. Zróżnicowany klimat stworzony na bitach przez Ka-Meala, zalany wodospadem myśli, i podpisany jak książka poplamiona winem, na białej pościeli. Album zdecydowanie przystosowany do przesłuchania w samotności, lub w gronie osób, które czują podobnie. Pomyślałem, ze idealną formą na zaprezentowanie przekroju utworów, na jedynym premierowym koncercie będzie oddzielnie chłopców od dziewczyn, lepiej to poczujcie – zapraszam na spektakl – komentuje artysta.

Kobiety zobaczą występ zaplanowany na 9 października, mężczyzn Kukon zaprasza dzień później. Oba koncerty odbędą się w Klubie Hotelowym przy ul. Marii Konopnickiej 28 w Krakowie. Bilety będzie można kupić wyłącznie na bramce.

Źródło: Facebook

Polecane