Kwiat Jabłoni zagrał koncert w sieci. Wśród gości Kayah


2020.12.24

opublikował:

Kwiat Jabłoni zagrał koncert w sieci. Wśród gości Kayah

Akustyczny koncert Kwiatu Jabłoni jest przedsmakiem ich nadchodzącego albumu.

„Mogło być nic” to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Przez pierwszy miesiąc wszyscy, którzy zakupią płytę w pre-orderze na kulturalnysklep.pl otrzymają wersję z autografem zespołu.

Lista utworów:

Buka
Mogło być nic
Drogi proste
Byle jak
Nie ma mnie
Kometa
Zaczniemy od zera
Maska
Bankiet
Wyjście z bankietu
Przezroczysty świat

Bonus track

Idzie zima

Album „Mogło być nic” możecie zamawiać klikając na okładkę poniżej.

Polecane


Share This