La Coka Nostra w Polsce


2010.01.28

opublikował:

La Coka Nostra w Polsce

Przed nami potężna rapowa eksplozja w wykonaniu jednego z najciekawszych projektów muzycznych ostatnich lat – La Coka Nostra.

Połączone siły Everlast`a, DJ Eclipse`a, Danny Boy`a, Ill Bill`a, Slaine`a, to energia i moc jakich dawno nie było na hiphopowej scenie.

Byli członkowie grupy House of Pain: Everlast, DJ Lethal i Danny Boy, postanowili znów połączyć siły. Z pomocą kilku znajomych artystów utworzyli La Coka Nostra – projekt z pogranicza hardcore`owego rapu i rocka.

Na ich pierwszej wspólnej płycie „A Band You Can Trust”, która ukazała się w lipcu 2009 promowanej przez dwa single: „That`s Coke” i „I`m An American” nie znajdziecie żadnego słabego kawałka czy wypełniaczy. Energetyczne podkłady, za które odpowiada przede wszystkim DJ Lethal (pojedyncze perełki to Everlastowe „The Stain” i Alchemistowe „Choose Your Side”), z pewnością przypomniały wielu słuchaczom najlepsze czasy House of Pain, Cypress Hill czy Public Enemy. Na płycie zagościli B-Real, Snoop Dogg, Sick Jacken, Bun B, Q-Unique i Immortal Technique.

La Coka Nostra w 2009 odwiedzili dwa największe festiwale rapowe w Europie: w lipcu Splash Festival w Niemczech, zaś w sierpniu zawitali do Czech na Hip Hop Kemp.

Już w kwietniu tego roku Stodołą zatrzęsie potężna rapowa eksplozja, obok której trudno będzie przejść obojętnie.


La Coka Nostra

26 kwietnia 2010 (poniedziałek)

Wejście do klubu godz. 19.00

Polecane

Share This