Co łączy Kanyego Westa i Justina Biebera?


2018.08.10

opublikował:

Co łączy Kanyego Westa i Justina Biebera?

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Post Malone był gościem programu Complex x Fuse. Artysta opowiadał m.in. o ostatnich sukcesach, ale najbardziej interesujący wydaje się fragment, w którym porównał pracę Kanyego Westa i Justina Biebera. – Oni są napędzani perfekcjonizmem. Jak coś zaczną robić, to muszą to skończyć.

Raper wspomniał także o swoich doświadczeniach, kiedy po raz pierwszy supportował Justina Biebera na koncercie. – Byłem strasznie zdenerwowany. Jak nigdy wcześniej! Zawsze, kiedy przed nim grałem, odczuwałem lęk. To samo uczucie za każdym razem. To było przerażające – powiedział Post Malone.

Justin Bieber i Kanye West pojawili się gościnnie w utworze Post Malone’a „No Reason”.

Przed autorem „beerbongs & bentleys” stoi wielkie wyzwanie. 28 października w Dallas odbędzie się pierwsza edycja Posty Fest. Impreza zapowiadana jest na “całodzienną ekstrawagancję muzyczną”. Więcej szczegółów o evencie już wkrótce.

Post Malone zaśpiewa na weselu Justina Biebera

Justin Bieber otrzymał bardzo nietypową propozycję. Post Malone zapowiedział, że z chęcią zagra za darmo na jego ślubie z Hailey Baldwin. – Po prostu chcę, żeby był szczęśliwy. Cokolwiek robi, mam nadzieję, że jest szczęśliwy – powiedział raper. Dodał również, że na takiej uroczystości z chęcią rzucałby kwiaty i podał obrączki zakochanej parze.

Justin Bieber od kilku tygodni jest zaręczony z modelką i aktorką Hailey Baldwin.

Travis Scott i Post Malone będą gwiazdami MTV VMA

Stacja MTV zdradziła, że kolejnymi wykonawcami, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji MTV VMA, będą Travis Scott i Post Malone.

Będzie to pierwszy występ na gali w dotychczasowej karierze Scotta. Artysta wykona utwory ze swojego najnowszego, długo wyczekiwanego albumu “Astroworld”. Na scenie wystąpi także Post Malone ze swoim hitem “Beerbongs & Bentleys”, który znalazł się na pierwszym miejscu listy 200 najlepiej sprzedających się wydawnictw w Stanach Zjednoczonych. Artyści dołączą do pozostałych gwiazd, które uświetnią tegoroczną gale MTV VMA, w tym Jennifer Lopez, która otrzyma także nagrodę “Michael Jackson Video Vanguard Award”. Na scenie zobaczymy również Arianę Grande, Shawna Mendesa, Logica oraz Ryana Teddera.

Polecane

Share This