Lady GaGa oddaje hołd gejom


2009.08.15

opublikował:

Lady GaGa oddaje hołd gejom

GaGa zdradziła, że motywację do śpiewania na długo przed wielką karierą dawali jej właśnie geje i to dzięki nim wokalistka osiągnęła taką pozycję na rynku muzycznym.

„Gdy zaczynałam w mainstreamie, geje motywowali mnie do pracy”, powiedziała piosenkarka magazynowi „Out”. „Oddałam im się, tak jak oni oddali się mnie. To dzięki gejowskiej społeczności jestem, gdzie jestem. Chcę wstrzyknąć ich kulturę do mainstreamu. To nie jest dla mnie żadne podziemie, to całe moje życie. Gdy zwracałam się w kierunku gejów, nigdy nie robiłam tego w żartach.”

Wokalistka zaczęła już propagować homoseksualną kulturę wśród najbliższych. Weźmy takiego Kanye Westa – GaGa mogłaby koncertować tylko z nim, gdyby ten zrozumiał, że ich planowana na koniec tego roku trasa koncertowa będzie „gejowskim show”.

„Powiedziałam mu: `Chcę, by wszystko było jasne, zanim zdecydujemy się zrobić to razem: Jestem gejem. Moja muzyka jest gejowska. Moje show jest gejowskie. I kocham to. Kocham moich gejowskich fanów, którzy będą przychodzili na nasze koncerty. Wszystko pozostanie gejowskie.”

Polecane

Share This