Lady Gaga: „Po tym jak zostałam zgwałcona jako nastolatka, nigdy nie byłam już tą samą osobą co wcześniej”


2021.05.22

opublikował:

Lady Gaga: „Po tym jak zostałam zgwałcona jako nastolatka, nigdy nie byłam już tą samą osobą co wcześniej”

„The Me You Can not See” to nowy serial dokumentalny, współtworzony przez Oprah Winfrey i księcia Harry’ego. Seria ma badać zdrowie psychiczne i samopoczucie emocjonalne różnych osób dzięki ukazywaniu historii ludzi z całego świata. Opierając się na przybliżaniu różnych opowieści, seria ma na celu dociekanie prawdy, zrozumienia i współczucia. Chodzi o ludzi, nasze doświadczenia i dlaczego czujemy się tak, jak się czujemy – czytamy w komunikacie na temat produkcji.

W jednym z odcinków serii, którą można oglądać na Apple TV+, udział wzięła Lady Gaga. Słynna wokalistka wróciła pamięcią do wydarzeń, kiedy miała 19 lat i została zgwałcona.

– Byłam chora przez kilka tygodni. Moje ciało zdrętwiało w wyniku bólu. Trauma spowodowana tym wydarzeniem, doprowadziła mnie do całkowitej psychotycznej przerwy. Przez kilka lat nie byłam tą samą osobą co wcześniej – przyznaje gwiazda.

Artystka przyznaje także, że po traumatycznych przeżyciach zaczęła się okaleczać. Powrót do względnej normalności zajął wokalistce kilka lat.

Lady Gaga nigdy nie zdradziła nazwiska gwałciciela. Wiadomo, że był nim producent muzyczny, w którym współpracowała piosenkarka.

Polecane

Share This