Leash Eye na pierwszym miejscu


2012.05.25

opublikował:

Leash Eye na pierwszym miejscu

Już od dłuższego czasu pierwsze miejsce na liście Turbo Top w Antyradiu okupuje zespół Leash Eye z piosenką „Trucker Song”. Utwór pochodzi z drugiego krążka zespołu zatytułowanego „V.I.D.I”. Gościnnie razem z wokalistą grupy Sebastianem zaśpiewał Piotr Cugowski z zespołu Bracia. Hard rockowy Leash Eye pozwolił im dotrzeć aż do międzynarodowego etapu w konkursie organizowanym przez sieć klubów Hard Rock Cafe. Niedawno zespół pojawił się również na eliminacjach do Przystanku Woodstock.

„Mimo braku tlenu i tropikalnych temperatur na scenie grało się świetnie, ludzie się nie oszczędzali, a my jak zwykle z resztą daliśmy z siebie wszystko, zawsze chcemy tak grać! Niektórzy powiadają, że w Eliminacjach do Przystanku Woodstock trafiliśmy do grupy `śmierci`, rzeczywiście wybór był trudny, ja trafiłem tylko jeden zespół. Zobaczymy, może w następnym roku?” mówi Marek Kowalski, basista Leash Eye

Już w ten weekend pojawi się okazja, żeby zobaczyć Leash Eye na żywo w rewelacyjnej oprawie – 26 maja muzycy zagrają podczas Zlotu Samochodów Amerykańskich w Hrubieszowie. Niewykluczone, że na zlocie pojawi się Dodge Charger, samochód który zdobi okładkę drugiego albumu Leash Eye. 27 maja muzycy pojawią się w Progresji i rozgrzeją publiczność przed występem zespołu Nazareth. 29 maja razem z Chain Reaction dadzą koncert w warszawskim Hard Rock Cafe.

Polecane

Share This