„Level Up” AeSPe z MaxFloLabu (wideo)

Nowy klip i zapowiedź płyty.


2017.09.28

opublikował:

„Level Up” AeSPe z MaxFloLabu (wideo)

foto: kadr z wideo

Do sieci trafił „Level up” reprezentanta inicjatywy MaxFloLab, AeSPe. Utwór i towarzyszący mu klip zwiastują album „Per aspera ad astra”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa już preorder płyty, której premierę zaplanowano na 8 listopada.

To utwór na mocnym bicie, który słuchacz może odebrać jako zwykłe bragga. Chciałem w nim jednak zawrzeć przekaz, który towarzyszy całej płycie – mówi o swoim najnowszym singlu AeSPe. – „Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, to opowieść o tym, co działo się w moim życiu pomiędzy debiutem w MaxFloLabie z płytą „Dystopia” a dniem dzisiejszym. Bardzo dobrze przyjęta płyta pozwoliła mi uwierzyć i nabrać pewności siebie. To był czas, w którym przekonałem się, że osiągnięcie celu jest tym przyjemniejsze, im trudniejsza jest droga do jego realizacji. I nie ważne, czy chodzi o muzykę, czy o życie prywatne – tłumaczy.

 

Za realizację powyższego klipu odpowiada grupa Salty Skills Films. Produkcją bitu zajął się sam AeSPe.

„Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, będzie drugą płytą AeSPe wydaną w ramach inicjatywy MaxFloLab promującej artystów tych (póki co) mniej znanych, a zasługujących na uznanie szerokiego grona odbiorców. Będzie to jednocześnie pierwszy album rapera, jaki ukaże się w limitowanej wersji fizycznej.

Autorem większości bitów będzie sam AeSPe. Gościnnie pojawią się też znani i cenieni: DonDe, JazBrothers, Funky Fella czy Premier Arena.

 

 

 

Polecane