Liam Gallagher wskazuje osobę winną rozpadu Oasis

Raz w życiu nie jest to jego brat.


2018.03.01

opublikował:

Liam Gallagher wskazuje osobę winną rozpadu Oasis

foto: mat. pras.

Liam Gallagher korzysta z każdej możliwej okazji, by oskarżyć brata Noeal o rozpad Oasis oraz o wstrzymywanie powrotu grupy. Raz w życiu zaskoczył jednak wszystkich oświadczając, że winę ponosi nie jego brat, ale jego żona Sara Macdonald.

Spór rozognił się w zeszłym tygodniu, kiedy Liam stwierdził, że nie dba, czy jego brat, żona albo – jak powiedział – „ich pie….ny dzieciak” jest krzywdzony w mediach społecznościowych. Sara odpowiedziała: – Pie…ny dzieciak? Chciałeś powiedzieć – piękna siostrzenica! Mam nadzieję, że padniesz trupem, zanim moje dzieci będą korzystać z mediów społecznościowych.

Liam szybko przystąpił do kontrataku pisząc tweetując o Sarze: – To, że Oasis nie istnieje, jest jej winą. Ona jest ZŁEM. Kiedy mieliśmy jechać w trasę po Stanach Zjednoczonych, ukradła paszport i przez tydzień dręczyła Noela, aż przyszedł do mnie z płaczem i powiedział, że nie pojedzie. Ona jest naprawdę zła.

 

Zakładając, że Liam pisze prawdę, wychodzi na to, że tak jak Beatlesi mieli Yoko Ono, tak Oasis mają Sarę Macdonald. W ostatnich miesiącach sporo mówi się o szansach na powrót Oasis, ale podobne wypowiedzi młodszego z braci raczej tego powrotu nie ułatwiają.

Polecane