Lider Black Eyed Peas zachwycony Sarą James


2022.09.16

opublikował:

Lider Black Eyed Peas zachwycony Sarą James

fot. kadr z wideo

Choć Sara James zajęła piąte miejsce w finale America’s Got Talent, ma wszelkie powody, by być z siebie zadowoloną. Jurorzy byli pod wrażeniem jej występów, widzowie też, ponadto młoda Polka miała okazję wystąpić wspólnie z Black Eyed Peas, wykonując z nimi hit „Let’s Get It Started”. Po wspólnym wykonaniu jednego z najpopularniejszych utworów w karierze grupy jej lider – will.i.am – komplementował Sarę, wróżąc jej świetlaną przyszłość.

Ona jest supergwiazdą. Widzimy wielu ludzi, spotykamy wiele talentów, a potem natrafiasz na błyszczącą, jasną osobowość, która ma wszystko, żeby osiągnąć kolejny level. Ona to ma – przekonywał artysta.

Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że miałam okazję z nimi wystąpić. Kocham ich, są wspaniali – odwzajemniła Sara James.

Zobaczcie wspólny występ Sary i Black Eyed Peas.

Mimo młodego wieku Polka ma już za sobą sukces i – podobnie jak Will – jesteśmy przekonani, że czeka ją jeszcze dużo dobrego. – Niewiele polskich wokalistek miało szansę wyśnić swój amerykański sen. A i to w zakresie innym, niż im się wymarzył. Na rewiach Violetty Villas ponoć wcale nie było białych koni i jaguarów, za to w harmonogramie występów nie brakło ośrodków polonijnych. Snoop Dogg nie otworzył Izie Lach drzwi zbyt szeroko. Możemy pocieszać się pieśnią przeszłości – pamiętaną głównie przez „wychowanych na Trójce” Basią Trzetrzelewską i Urszulą Dudziak, cenioną zwłaszcza przez osłuchanych z jazzem. Wciąż będą to tylko sentymenty – pisał o niej po finale America’s Got Talent na naszych łamach Marcin Flint. Cały tekst znajdziecie tutaj.

Polecane

Share This