Limp Bizkit spisali wymagania przed koncertem na 30 stronach


2016.08.09

opublikował:

Limp Bizkit spisali wymagania przed koncertem na 30 stronach

Foto: A. Rawicz / mfk.com.pl

Lemoniada, smażony kurczak, srebrna zastawa stołowa, nawilżacz powietrza, osobisty kucharz, lekarz czy trener jogi – to tylko niektóre spośród wymagań określanych przez muzyków przed koncertami. Limp Bizkit nie są wyjątkiem – w riderze, który dostał organizator wrocławskiego koncertu grupy grupa spisała swoje żądania na 30 stronach. Oprócz warunków organizacyjno-technicznych i tych dotyczących bezpieczeństwa znajdują się tam również wymagania związane z samym backtage’em i pokojami, w których muzycy mają spędzać czas.

Fred Durst i spółka chcą, by ich garderoby wyposażone były w ogromne, dobrze oświetlone lustra oraz lampy umożliwiające regulację światła. Oprócz tego członkowie Limp Bizkit chcą zajadać się zupą z soczewicy i mieć u boku sztab lekarzy – od lekarza pierwszego kontaktu, po dentystę, masażystę i kręgarza. Lider zespołu dodatkowo wymaga w swojej garderobie dwóch butelek z oliwką dla dzieci oraz zbiornika z tlenem i sterylnej maski.

27 sierpnia w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 odbędzie się iście rockowa uczta. Podczas Capital of Rock oprócz Limp Bizkit wystąpią także Rammstein, Bullet For My Valentine, RED i OCN.

{facebook}

 

Polecane

Share This