Linkin Park może już nie wrócić


2018.04.03

opublikował:

Linkin Park może już nie wrócić

foto: mat. pras.

15 czerwca do sklepów trafi solowy album Mike’a Shinody zatytułowany „Post Traumatic”. Przy okazji premiery dwóch promujących go utworów “Crossing a Line” oraz “Nothing Makes Sense Anymore”, wokalista udzielił wywiadu „Vulture”, w którym mówił nie tylko o solowym materiale, ale także o szansach na powrót Linkin Park.

Po ubiegłorocznej śmierci Chestera Benningtona muzycy deklarowali, że choć trudno im się pozbierać po ogromnej stracie, to wola tworzenia muzyki jest w nich tak silna, że z czasem chcieliby wrócić do gry jako zespół. Podczas wrześniowego koncertu upamiętniającego Chestera usłyszeliśmy premierowy utwór „Looking For An Answer”. Mike przyznaje jednak, że sprawa powrotu nie jest tak prosta, jak mogliby podejrzewać fani.

Nie jestem w stanie złożyć deklaracji, co dalej z zespołem. Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Gdybym powiedział teraz cokolwiek, to natychmiast trafiło na nagłówki wszystkich serwisów. Tymczasem tak naprawdę nie wiem niczego. Fani myślą, że znają naszą przyszłość, ale uwierzcie, że sam chciałbym wiedzieć, co się stanie – powiedział Mike.

Polecane

Share This