Lisa Stansfield – „Carry On” (wideo)


2014.02.09

opublikował:

Lisa Stansfield – „Carry On” (wideo)

Nowy, długo oczekiwany album Lisy Stansfield zatytułowany „Seven”, można już znaleźć na półkach sklepowych. Z okazji premiery płyty artystka zaprezentowała klip nakręcony do utworu „Carry On”, który jest drugim singlem promującym nowe wydawnictwo.

„Seven” to siódma płyta Lisy Stansfield. Album został napisany i wyprodukowany wspólnie z mężem Lisy, Ianem Devaney`em, który jest autorem muzyki do filmów „The Bodyguard” i „Indecent Proposal”. Materiał został nagrany w Los Angeles i Manchesterze, a gościnnie udzielają się na nim John „JR” Robinson i Jerry Hey, obydwaj odpowiedzialni za „Off The Wall”, „Thriller” i „Bad” Michaela Jacksona. „Seven” to album uduchowiony, ale też pełny świetnych piosenek, jak singlowy „Can’t Dance” lub popowe ballady, które podkreślają unikatowy głos wokalistki i pozostawiają słuchacza z pytaniem, czemu Lisa czekała 8 lat na nagranie tych piosenek.

Kariera Stansfield jest pełna osiągnięć: największe hity takie jak „All Around The World”, „Change”, „All Woman”, „Treat Me Like A Woman”, „If I Hadn’t Got You” i „Someday” spowodowały, że Lisa uznawana jest za jeden z najlepszych głosów muzyki pop. Wokalistka jest również laureatką nagród Grammy, Brit Awards, Ivor Novello i Silver Clef Award. Jej wykonanie utworu „I Want To Break Free” z zespołem Queen podczas koncertu poświęconego pamięci Freddiego Mercury’ego jest jednym z najbardziej podniosłych i wzruszających momentów w historii popu.

Polecane

Share This