Łona i Webber „Pod lupą”


2011.06.02

opublikował:

Łona i Webber „Pod lupą”

W piątek, 3 czerwca po godzinie 15.00, na antenie Czwórki – Radia z Wizją w audycji Justyny Dżbik „Pod lupą” będzie można usłyszeć jednego z najbardziej utalentowanych polskich hip-hopowców – Łonę. Będą mu towarzyszyć: Webber – producent i autor muzyki sięgającej do nowojorskich korzeni hip hopu oraz Rymek.

Koncert będzie zapowiedzią nowego albumu Łony i Webbera „Cztery i pół”, który ma ukazać się jesienią. Szczeciński duet pracuje razem od 1999 roku, dotychczas nagrał wspólnie trzy płyty długogrające i jedną EP-kę (tytułową „połówkę”).

„Pod lupą” to audycja o tematyce lifestylowej i popkulturalnej nadawana w Czwórce – Radiu z Wizją codziennie od poniedziałku do piątku od 13.00 do 16.00. Autorka Justyna Dżbik zaprasza znanych i popularnych gości oraz porusza tematy aktualne i ważne z różnych dziedzin życia: od mody, muzyki i kultury przez zjawiska społeczne po planowanie kariery zawodowej.

 

POD LUPĄ to codzienny magazyn nadawany od poniedziałku do piątku od 13.00 do 16.00. Audycję prowadzi Justyna Dżbik, która wspólnie ze słuchaczami bierze POD LUPĘ nowe trendy, nietuzinkowych gości, codzienne problemy, lifestyle, podróże, praca, ciekawostki. POD LUPĄ to audycja dla ludzi z charakterem, pomysłami i wyobraźnią, którzy lubią dyskutować, spierać się, chętnie mówią „to prawda, ale…”.

Tagi


Polecane

Share This