Mac Miller w “Tiny Desk Concert”


2018.08.07

opublikował:

Mac Miller w “Tiny Desk Concert”

foto: mat. pras.

Cykl mini koncertów “Tiny Desk Concert” jest organizowany przez NPR. Do tej pory w cyklu wystąpili m.in. Tyler, the Creator, Big Daddy Kane, George Clinton, O.C., GZA, The Internet i Open Mike Eagle. Do tej grupy artystów dołączył właśnie Mac Miller.

Artysta zagrał m.in. „Small Worlds”, który pojawił się na jego niedawno wydanym albumie „Swimming”. Raper zaprezentował również „What’s The Use”. Małe show można zobaczyć poniżej.

Czy Mac Miller i Post Malone nagrywają album?

Mac Miller udzielił nowego wywiadu. W magazynie “Rolling Stone” opowiedział m.in. o związku z Arianą Grande, nowej płycie “Swimming”, a także… współpracy z Post Malonem.

Razem z Postem mówiliśmy o robieniu albumu, więc spotkaliśmy się. Potem Frank Dukes pracował nad kilkoma moimi solowymi płytami, ale nigdy się nie spotkaliśmy, więc też przeszedł. Pojawił się Thundercat i wszyscy zaczęliśmy jammować. To było piękne. Świetnie się bawiliśmy – powiedział Mac Miller.

W tym roku Post Malone wypuścił swój album “beerbongs & bentleys”, który stał się hitem na całym świecie i przyniósł kilka wielkich singli, m.in. “Psycho” i “Rockstar”. Mac Miller w piątek 3 sierpnia wydał swój najnowszą płytę “Swimming”.

Mac Miller “toksyczny” dla Ariany Grande

Rozstanie Ariany Grande i Maca Millera było jedną z największych tegorocznych niespodzianek w show-biznesie. Artyści wprawdzie starają się mówić o sobie dobrze w mediach, ale jeden raz zrobili wyjątek.

Niedługo po rozstaniu Miller spowodował wypadek, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Raper porzucił pojazd i zbiegł z miejsca zdarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało, poniewaćżraper rozbił się na słupie. Komentując później swoje zachowanie, Miller zarzucił Arianie, że to właśnie ona odpowiada za jego problemy.

Artystka odpowiedziała na zarzuty publikując na Twitterze oświadczenie, w którym nazwała swój związek z raperem “toksycznym”. – Opiekowałam się nim i starałam wspierać w byciu trzeźwym przez lata (i zawsze będę), ale zawstydzanie/obwinianie kobiety za niezdolność mężczyzny do utrzymywania się w ryzach jest bardzo poważnym problemem. Proszę, przestań to robić – napisała Ariana, dodając jednocześnie, że życzy kobiecie, która zajmie jej miejsce u boku Maca Millera, by miała więcej szczęścia. Więcej tutaj.

Polecane

Share This