Machine Gun Kelly i Travis Barker nagrywają kolejną wspólną płytę. Na razie podali tytuł i zrobili sobie identyczne tatuaże


2021.08.10

opublikował:

Machine Gun Kelly i Travis Barker nagrywają kolejną wspólną płytę. Na razie podali tytuł i zrobili sobie identyczne tatuaże

foto: P. Tarasewicz

Ubiegłoroczny album Machine Gun Kelly’ego „Tickets To My Downfall” okazał się największym komercyjnym sukcesem w karierze artysty. Colson połączył siły z Travisem Barkerem (blink-182) i zamienił rap na pop punk. Wygląda na to, że panowie chcą iść za ciosem, bo właśnie zapowiedzieli kolejny wspólny album. MGK opublikował na Instagramie krótkie wideo, na którym widzimy identyczne tatuaże, które zrobili sobie razem z Travisem. Panowie pokazują do kamery dziary przedstawiające napis „Born with Horns” i tak właśnie będzie się nazywał ich krążek. Kiedy go usłyszymy, tego na razie nie wiadomo.

Megan Fox odpiera zarzuty o różnicę wieku między nią a Machine Gun Kellym

Związek Megan Fox i Machine Gun Kelly’ego od początku budzi ogromne emocje nie tylko ze względu na gwiazdorski status obojga zainteresowanych, ale też różnicę wieku. Ta niby nie jest duża, bo wynosi zaledwie cztery lata, ale fakt, że to Megan jest starsza (aktorka ma 35 lat) jest dla wielu osób sprawą, którą koniecznie trzeba w tej relacji podkreślać.

Chcesz rozmawiać ze mną o patriarchacie? Fakt, on jest cztery lata młodszy ode mnie, a ludzie chcą się zachowywać, jakbym umawiała się z dzieciakiem. On ma 31 lat, a ja 35. Przyznaję, żył jakby przez całe życie miał 19 lat, ale nie ma tyle. Nikt by nie mrugnął, gdyby George Cloonej spotykał się z kimś o cztery lata młodszym – skomentowała Megan. – Cztery lata? Dajcie spokój, przecież chodzilibyśmy razem do liceum – dodała.

Aktorka odniosła się także do zarzutów, że przez MGK rozwiodła się z Brianem Austinem Greenem. Gwiazda zdementowała te pogłoski, podkreślając, że poznała obecnego obecnego partnera już po tym, jak złożyła pozew o rozwód z Greenem.

Polecane

Share This