Machine Gun Kelly i wokalista Bring Me The Horizon w klipie do wspólnego utworu


2022.03.27

opublikował:

Machine Gun Kelly i wokalista Bring Me The Horizon w klipie do wspólnego utworu

fot. kadr z wideo

Machine Gun Kelly, nazwany przez Billboard pop-punkowym księciem, wydał swój szósty studyjny album zatytułowany „mainstream sellout”. Wydaniu płyty towarzyszy premiera tak zwanych lyric videos, które powstały do 14 piosenek z „mainstream sellout”. Za reżyserię klipów z tekstami piosenek odpowiada Kyle Cogan, który współpracował z specjalizującą się w muralach artystką Roshi. Dodatkowo kawałek „maybe” z udziałem  Olivera Sykesa z Bring Me The Horizon doczekał się pełnoprawnego klipu.

Producentem wykonawczym dzieła jest Travis Barker. Wśród gości na płycie znaleźli się natomiast Gunna, Young Thug, blackbear i iann dior. Fani zdążyli już pokochać promujące wydawnictwa single „emo girl” z udziałem WILLOW, który zgromadził 50 milionów streamów na świecie oraz „ay!”, z Lil Wayne’em i wspomniane „maybe”. Ponadto na „mainstream sellout”, w interludiach, usłyszeć można amerykańskiego komika Pete’a Davidsona.

Nowa płyta wpisuje się w pasmo sukcesów MGK w 2022 roku. W marcu przekraczający wszelkie gatunkowe granice twórca opublikował epkę „lockdown sessions”, na którą trafiły trzy uwielbiane przez fanów wiralowe przeboje.

Z okazji premiery albumu „mainstream sellout”, Machine Gun Kelly przeprowadził sam ze sobą przezabawny wywiad dla Amazona.
Poważniejszą rozmowę wypełnioną osobistymi przemyśleniami artysta odbył z dziennikarzem Billboardu.

Polecane

Share This