Machine Gun Kelly wraca do Polski na jeden koncert


2019.04.02

opublikował:

Machine Gun Kelly wraca do Polski na jeden koncert

foto: P. Tarasewicz

Niedługo po dwudziestych urodzinach stał się jedną z największych gwiazd amerykańskiego hip-hopu. Wszystkie jego albumy trafiły do dziesiątki Billboardu. Machine Gun Kelly nikogo nie pozostawia obojętnym. Na jego najnowszej międzynarodowej trasie Hotel Diablo World Tour artysta zaplanował jeden przystanek w Polsce i 11 września wystąpi w warszawskiej Progresji.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od piątku 5 kwietnia od godz. 10:00 on-line w aplikacji Going oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów zaczynają się od 129 PLN

Chociaż umowę z gigantem wydawniczym MGK podpisał jeszcze w 2011 roku, do dziś wydał raptem trzy oficjalne materiały – “Lace Up” z 2012 r., “General Admission” datowane na 2015 r. oraz “Bloom” z maja 2017 r. Wszystkie płyty trafiły do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych.

Na koncercie w Progresji, który będzie jedynym polskim show w ramach Hotel Diablo World Tour, na pewno nie zabraknie największych przebojów Machine Gun Kelly’ego, takich jak “Wild Boy”, “Till I Die”, “Bad Things”, “Trap Paris” czy “Rap Devil” (diss na Eminema), ale możemy spodziewać się też nowych nagrań rapera, który od pewnego czasu sugeruje, że jego nowy longplay może ukazać się jeszcze w 2019 r.

Polecane

Share This