Machine Gun Kelly zyskuje na beefie z Eminemem


2018.09.15

opublikował:

Machine Gun Kelly zyskuje na beefie z Eminemem

fot. P. Tarasewicz

W opublikowanym na swoim kanale wywiadzie Eminem przyznał, że długo zastanawiał się, czy odpowiedzieć na diss Machine Guna Kelly’ego. Marshall miał świadomość, że potyczka z nim bez względu na wynik będzie dla Colsona ogromnym zastrzykiem popularności. – Chcę go zniszczyć, ale nie chcę uczynić go większym – deklarował Eminem.

Ostatecznie artysta zdecydował się opublikować diss, dzięki czemu od wczoraj możemy znaleźć w sieci kawałek zatytułowany „Killshot”. Diss Eminema jest bezpośrednią odpowiedzią na numer „Rap Devil”, który Machine Gun Kelly wrzucił do sieci przed tygodniem i który – zgodnie z tym co przewidywał Eminem – przyniósł mu sporo korzyści.

„Rap Devil” w wersji audio w ciągu tygodnia wyświetlono na YouTube 12 milionów razy. To jednak nic w porównaniu z osiągnięciami klipu, który trafił na kanał WorldStarHipHop. Teledysk obejrzano już ponad 78 milionów razy. Singiel od siedmiu dni nie opuszcza pierwszego miejsca listy najchętniej kupowanych utworów w sklepie iTunes.

MGK korzysta z potężnego zainteresowania i… zapowiada nową epkę. Wydawnictwo zatytułowane „Binge” ukaże się w najbliższy piątek. Raper zapowiedział wydawnictwo w nocy, ale nie zdradził jego szczegółów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

BINGE EP 9.21.18

Post udostępniony przez BINGE EP 9.21.18 (@machinegunkelly)

Polecane

Share This