Madonna – „MDNA” – DVD & Blu-Ray – Premiera 27 sierpnia


2013.06.13

opublikował:

Madonna – „MDNA” – DVD & Blu-Ray – Premiera 27 sierpnia

Tournée objęło aż 29 kraje, gdzie bilety na 88 koncertów zostały całkowicie wyprzedane! Madonna oraz jej dziesięcioosobowy zespół na czele z dyrektorem artystycznym Kevinem Antunes wraz z 25 tancerzami wykonali żywiołowy, dwugodzinny spektakl, który zachwycił i oczarował ponad 2,2 miliony fanów!

Madonna spędziła sześć miesięcy osobiście edytując materiał filmowy z 30 kamer z kilku koncertów, aby stworzyć MDNA DVD. Jej zaangażowanie przy każdej klatce, każdym szczególe, doprowadziło do przedstawienia wydarzenia według jej wizji artystycznej. Każda piosenka jest jak krótki film. W jednej minucie jesteście w filmie akcji, a w drugiej w musicalu. To lepsze niż filmy 3D w IMAX i doprowadzi nawet olimpijczyka do utraty tchu” skomentował reżyser show Danny B. Tull.

Utwory, które znajdziecie na wydawnictwie to m.in. „Girls Gone Wild” oraz „Gang Bang” z ostatniego albumu MDNA, który zadebiutował na 1. miejscu w 35 krajach, ale także klasyki takie jak „Hung Up”, „Express Yourself”, „Vogue”, „Open Your Heart”, „Like A Prayer” i „Celebration”.

Mój koncert to podróż…podróż duszy od ciemności do światła. To po części teatralne przedstawienie muzyczne, częściowo spektakl, a czasem kameralny występ. Wiem, że do wielu ludzi będzie to przemawiać. To bardzo dla mnie ważne, jako artystki, aby przekaz nie został wyrwany z kontekstu. Musi zostać obejrzane z otwartym umysłem, od początku do końca. Jestem pewna, że jeżeli zostanie pokazane w ten sposób, widz zostanie zainspirowany i będzie chciał uczynić świat lepszym miejscem… oczywiście to jest moim zamiarem„, zdradza Madonna.

DVD „MDNA” zostało wyreżyserowane przez Danny`ego B. Tulla i Stephane`a Sennoura a za produkcję odpowiadała sama Madonna. Producenci wykonawczy to Arthur Fogel, Guy Oseary and Sara Zambreno. Garderoba przygotowana przez Arianne Phillips. Montaż nadzorował Danny B. Tull. Dyrektor fotografii – Mark Ritchie.

Polecane

Share This