Madonna podbiła sieć, pokazując światu 15-letniego syna z Malawi


2021.06.01

opublikował:

Madonna podbiła sieć, pokazując światu 15-letniego syna z Malawi

foto: mat. pras.

2021 to rok przełomów dla Madonny i jej bliskich, przynajmniej w kwestii mediów społecznościowych. Na początku roku jej najstarsza córka Lourdes założyła profil na Instagramie, wzbudzając kontrowersje już pierwszym opublikowanym na nim zdjęciem. Teraz czas na instagramowy debiut 15-letniego syna wokalistki Davida Bandę.

Pochodzący z Malawi adoptowany syn Madonny pojawił się w jednym z ostatnich nagrań na jej instagramowym profilu. Nastolatek przechadza się po domu w dopasowanej sukience Mae Couture, czym zachwyca fanów artystki. – Lubię ubierać się skromnie. Czuję się wolny, wiesz, o co mi chodzi? – mówi pod koniec nagrania nastolatek. Wideo z jego udziałem wyświetlono na profilu gwiazdy już ponad 1,3 mln razy. Wśród komentujących nie brak nie tylko słów uznania za odwagę nastolatka, ale także porównań do Naomi Campbell. Wszystko przez jego charakterystyczny dla modelek chód.

Sprawdź także: Beyonce i JAY-Z zostaną właścicielami najdroższego samochodu na świecie

Adopcji Davida towarzyszyły kontrowersje. Matka chłopaka zmarła kilka dni po jego urodzeniu. Jego ojciec Yohane Banda zarzucał Madonnie, że ukradła mu syna i przekupiła urzędników, by uzyskać prawo do opieki nad nim. Madonna ma szóstkę dzieci – dwójkę biologicznych – Lourdes i Rocco oraz czwórkę adoptowanych – Davida, Mercy James oraz 8-letnie bliźniaczki Stellę i Esterę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Polecane

Share This