Mała Syrenka, Pinokio i Dzwoneczek wcielają się w Cardi B i Megan Thee Stallion w nowej wersji WAP

Trochę niesmaczne ale dość zabawne. Powstała Disneyowską wersja klipu do “WAP”


2020.09.29

opublikował:

Mała Syrenka, Pinokio i Dzwoneczek wcielają się w Cardi B i Megan Thee Stallion w nowej wersji WAP

Chyba nikt nie ma wątpliwość, że numer “WAPCard B i Megan Thee Stallion to jeden z największych hitów tego lata. Od premiery, która odbyła się 7 sierpnia, klip do numeru na YouTube obejrzano ponad 224 miliony razy. Teledysk był na tyle popularny w ostatnich tygodniach, że doczekał się kilku przeróbek. Nie tak dawno tekst numeru przełożono na język migowy…

Zastanawialiście się kiedyś, jak w języku migowym przekazać wers „Give me everything you got for this wet ass pussy”? Jeśli tak, poniżej znajdziecie znakomity tutorial autorstwa Libbey Ketterer. Jej wideo prezentujące migową wersję „WAP”, hitu Cardi B i Megan Thee Stallion stało się hitem w sieci. Kilka dni temu o rozchodzącym się wiralowo po sieci nagraniu napisało Daily Mail, przytaczając opinie fanów, którzy uważają, że ta wersja jest znacznie bardziej seksowna niż oryginał. W pełni się z tym zgadzamy.

Teraz jeden z YouTuberów postanowił zmiksować ponad 50 klasycznych filmów Disneya i stworzyć animowany klip z m.in. Małą Syrenką, Alladynem, Mulanem, Bellą, Królem Lewm i Pinokiem w rolach głównych…

Przypomnijmy, że kilka dni temu do sieci trafił film pokazujący kulisy powstawania klipu do “WAP

„WAP” osiągnęło najlepszy wynik w streamingu w pierwszym tygodniu wśród kobiet, okazał się jednym z trzech najchętniej streamowanych hiphopowych debiutów w historii oraz najczęściej odsłuchiwaną piosenką 2020 roku. Jednocześnie singiel zapewnił samej Cardi B kolejny rekord – została raperką z największą liczbą utworów na 1. miejscu zestawienia Hot 100. „WAP (Feat. Megan Thee Stallion)” to już czwarty numer 1 gwiazdy. Jednocześnie Cardi B stała się pierwszą raperką z hitem na szczycie Hot 100 w dwóch różnych dekadach oraz zaledwie trzecią raperką, która zadebiutowała na najwyższej pozycji notowania jako główna artystka.

„WAP (Feat. Megan Thee Stallion)” zapewniło Cardi B także status jednej z najpopularniejszych artystek serwisu Apple Music – najwyższy debiut wśród artystek oraz najszybciej osiągnięty numer 1 przez kobietę w historii platformy. Jednocześnie z siódmym singlem na szczycie Apple Music, Cardi B ustanowiła rekord serwisu wśród kobiet. Co więcej, jest pierwszą raperką, która dwukrotnie zdobyła numer 1 Spotify Global charts – po raz pierwszy za sprawą potrójnie platynowego „Taki Taki (with Selena Gomez, Ozuna, and Cardi B)” DJ-a Snake’a i teraz dzięki „WAP (Feat. Megan Thee Stallion)”.

Źrófło: NME / Daily Mail / Warner Music / YouTube

Polecane