Malik Montana i Kubańczyk w nowym klipie Kaziora

Reprezentant GM2L promuje "No Face, No Case".


2023.11.06

opublikował:

Malik Montana i Kubańczyk w nowym klipie Kaziora

fot. mat. pras.

Mimo drobnego poślizgu związanego z odsiadką Kaziora „No Face, No Case” trafiło na rynek pod koniec października. Dziś w sieci pojawił się nowy klip promujący album. W numerze „Jawa czy sen” gospodarza wsparli Malik Montana i Kubańczyk

Na trzecim tegorocznym projecie Kazior prezentuje swoje umiejętności i charyzmę w ulicznym charakterze, jednak na krążku nie zabrakło bangerów i… zaskakujących gości. Wśród featuringów na płycie znalazł się m.in. Peja, co zaskoczy niejednego fana hip-hopu.

„No Face, No Case” przepełnione jest realtalkiem, dużą ilością osobistych treści i retrospekcji Kaziora. Raper w tym roku jest wyjątkowo płodny artystycznie. Dzisiejszy album jest jego trzecim tegorocznym projektem po: „DM” EP i mikstejpie „Słuchaj bo nie mogę na to patrzeć”. To łącznie piąte wydawnictwo w dorobku szczecińskiego rapera. Najnowszą płytę promowały tracki: „Ręka myje rękę”, „Plik na pliku”, „Yalla”, „Sa vash” czy „Biały Jezus” z Kazem Bałagane. „No Face, No Case” zostało wydane nakładem labelu GM2L.

Polecane

Share This