Malik Montana wprowadza na scenę nowego gracza. Sprawdźcie singiel „Cargo”

Bibič to kolejny reprezentant GM2L.


2021.04.23

opublikował:

Malik Montana wprowadza na scenę nowego gracza. Sprawdźcie singiel „Cargo”

fot. kadr z wideo

Po wypuszczeniu na szerokie wody Alberto i Josefa Bratana Malik Montana przedstawia słuchaczom swojego kolejnego podopiecznego. Bibič to zawodnik związany z GM2L od jakiegoś czasu, mogliśmy go już posłuchać i zobaczyć w singlu „Rundki”, teraz czas na jego solowy debiut w postaci mocnego singla „Cargo”. Czy raper przebije się tak szybko jak Alberto i Josef Bratan, zobaczymy.

Sprawdź także: W Step Records czy nie Sentino i tak wyda „King Sento”. Co z zapowiadanym „Feniksem”?

Malik Montana komentuje rasistowski wpis: „Świat dzieli się na ludzi mądrych i głupich. I to ci głupi szukają podziału”

Malik i jego podopieczni zmagają się z problemem braku akceptacji i hejtu na polu rasistowskim. Jeden z użytkowników Instagrama skrytykował niedawno promowanie na polskim rynku raperów reprezentujących inne narodowości, uzasadniając to tym, że w Polsce jest przecież na tyle dużo zdolnych raperów, że nie powinno się odbierać im miejsca na scenie. Malik zareagował na ten kuriozalny argument spokojnie, choć bardzo stanowczo.

Świat nie dzieli się na kolor skóry, wyznanie czy pochodzenie. Świat dzieli się na ludzi głupich i mądrych i to ci głupi szukają podziału. Jak wpuścisz faceta w garniturze do klatki z szympansów, to będzie obrzucony odchodami bo jest inny. Małpy nie widzą świata poza klatką. Przyjdzie drugi, trzeci facet w garniturze i małpy zaczynają myśleć, że może to jest normalne, że poza klatką jest inaczej. Kwestia tego że jesteśmy ludźmi żyjącymi w 2k21, mającymi dostęp do Internetu i świata i dziwi mnie tego typu zachowanie. Kiedy ktoś kogoś ocenia przez pryzmat pochodzenia czy wyznania. Tym bardziej, że skupiam wokół siebie ludzi mających zajawkę na hip hop i jedno jest sprzeczne z drugim – napisał raper.

Polecane

Share This