Malik Montana z własną federacją. Wiemy kogo przejął z FAME MMA


2021.03.15

opublikował:

Malik Montana z własną federacją. Wiemy kogo przejął z FAME MMA

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Tuż przed FAME MMA 9 Malik Montana opublikował w mediach społecznościowych grafikę będącą sygnałem do startu nowej federacji MMA o nazwie Hype. Problem w tym, że identycznie nazwano nowy projekt Fame MMA, który ma być dla mniejszych influencerów szansą na wkroczenie do świata największej federacji freak fightów w Polsce. Wojtek Gola przyznał wtedy w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, że nie jest zachwycony sposobem, w jaki Malik promuje swój nowy projekt.

Kumplowaliśmy się z Malikiem – przyznaje Gola. – Powiem tak – prywatnie bardzo lubię Malika, to jest mój kumpel. Miałem z nim rozmowę, taką szczerą. Malik powiedział mi, że będzie robił galę, że dostał taką propozycję, ale jest tutaj też kilka takich zagrań… Ja mówiłem Malikowi, że to jest biznes. Mówię mu: „Malik, ja cię lubię, lubimy się, stary, ale gdzieś tam na płaszczyźnie biznesowej, to się”… Ja ogólnie taki nie jestem, żeby psuć relacje przez biznes, ale niestety one mogą lekko ucierpieć. Mam nadzieję, że nie, jednak to wchodzenie sobie… My z innymi federacjami żyjemy w zgodzie, mamy gdzieś dogadywane terminy, a tutaj start promocji miał być w dniu naszej konferencji, start promocji gali dzień przed galą… 5 marca, tam strona wisiała. To są takie zagrywki… – urywa szef Fame MMA.

– Dzwoniłem do naszych zawodników – dodaje po chwili. – Próby podbierania zawodników, takie rzeczy… no… wiesz, jest nas czterech i reakcja była taka, że to nie jest do końca zdrowa konkurencja – mówi.

Po kilku dniach okazało się, że Malik postanowił zmienić nazwę swojej federacji i teraz nazywa się ona High League. Co jednak ciekawe, raper skorzystał z faktu, że Pan Pawłowski, którzy był jedną z pierwszych twarzy FAME MMA nie dogadał się z włodarzami federacji. Teraz Pawłowski, który znany był z prowadzenia konferencji FAME, pracował będzie dla Malika. Wystąpił właśnie w pierwszym spocie High League.

O powodach rozstania z FAME MMA, Pawłowski opowiedział w poniższym wywiadzie.

Polecane

Share This