Maluma w nowym teledysku Madonny


2019.04.25

opublikował:

Maluma w nowym teledysku Madonny

fot. kadr z wideo

Tydzień po premierze „Medellin” Madonna prezentuje klip do tego utworu. Duet z latynoskim gwiazdorem Malumą jest pierwszym singlem zapowiadającym planowany na 14 czerwca album „Madame X”. Premiera klipu odbyła się na antenie MTV, chwilę później trafił on na kanał artystki.

Madonna jako „Madame X”

Na podstawowej wersji „Madame X” znajdzie się 15 premierowych utworów, które celebrują wieloletnią relację artystki z muzyką latynoską, jak również wpływami kultur z całego świata. Gwiazda śpiewa po portugalsku, hiszpańsku i angielsku.

Najjaśniejszymi punktami „Madame X” są „Medellin”, współprodukowany przez Mirwais, utwór-hołd dla rodzinnego miasta Malumy, epickie „I Rise”, dancehallowe „Future” z gościnnym udziałem Quavo (Migos) i współwyprodukowane przez Diplo, jak również innowacyjne w brzmieniu „Dark Ballet” (również produkcja Mirwaisa). Nagrania do „Madame X” trwały 18 miesięcy i odbywały się w Portugalii, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Madonna współpracowała producencko między innymi z Mirwaisem, Mike’em Deanem i Diplo.

Czternasty album Madonny ukaże się również w wersji deluxe, na winylu, kasecie i w boksie specjalnym. Szczegóły wkrótce.

Madonna – “Madame X” – tracklista:

1. Medellín with Maluma
2. Dark Ballet
3. God Control
4. Future ft. Quavo
5. Batuka
6. Killers Who Are Partying
7. Crave ft. Swae Lee
8. Crazy
9. Come Alive
10. Extreme Occident (tylko w wersji deluxe)
11. Faz Gostoso ft. Anitta
12. Bitch I’m Loca ft. Maluma
13. I Don’t Search I Find
14. Looking for Mercy (tylko w wersji deluxe)
15. I Rise

Polecane

Share This