Mały Esz & Proceente prezentują nowy klip


2019.03.27

opublikował:

Mały Esz & Proceente prezentują nowy klip

fot. mat. pras.

Mały Esz & Proceente prezentują singiel „Rap’n’Roll”, kolejny kawałek promujący płytę „Joy Division”. Gościnnie w utworze pojawia się Cywinsky. Muzykę wyprodukował Mayor. Całość zmiksował i zmasterował Marek Ołdak.

Limitowane wydanie zestawu płytowego łączącego w sobie dwa oddzielne digipaki – „Joy Division” oraz – „Rap’n’Roll Mixtape” można zamawiać w przedsprzedaży na stronach AlohaSklep.pl, Queshop.pl oraz Preorder.pl. Łączny nakład zestawu to 300 ręcznie numerowanych i podpisanych przez autorów egzemplarzy.

W sobotę 30.03 Mały Esz i Proceente zapraszają na imprezę premierową Joy Division w LOCALU na Mokotowie. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje: Mały Esz & Proceente oraz gość specjalny Cywinsky zagrają koncert, AlohaSklep.pl rozstawi kompaktowe stoisko płytowo-tekstylne (wszystkie płyty taniej o 10 PLN), na barze będzie można spróbować cytrynówki od Proceente. O muzyczny klimat wieczoru zadbają DJ Grubaz i DJ Beredson. Impreza startuje o godz. 21, występy na żywo zaplanowane są chwilę po godz. 23.

Polecane

Share This