“Mam nadzieję, że Tyga cię zgwałci, a Brown napier*oli”

Wokalistka grupy Chvrches, dostaje liczne groźby i obraźliwe wiadomości


2019.05.01

opublikował:

“Mam nadzieję, że Tyga cię zgwałci, a Brown napier*oli”

Lauren Mayberry opublikowała kilka wiadomości, które otrzymała od fanów Tyga i Chrisa Browna. Ich treść jest wielu przypadkach szokująca. W jednej z nich ktoś napisał:

“Mam nadzieję, że Tyga cię zgwałci a Chris Brown napier*oli. A na koniec przyjdzie R. Kelly i nasika na twój biały tyłek. Naucz się nie wspominać imienia Chrisa Browna ty głupia, biała, rasistowska suko”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lauren Mayberry (@laurenevemayberry)

W związku z podobnymi groźbami, zespół postanowił zwiększyć liczbę ochrony na swoich koncertach. Podczas występów grupy obecna jest także policja. Wokalistka Chvrches zapowiedziała, że po skończeniu przez zespół trasy koncertowej nie zamierza zostać w swoim domu, ze względu na skalę pogróżek, które członkowie grupy dostają na co dzień.

Przypomnijmy, że kilka dni temu członkowie Chvrches wyrazili swoje zaniepokojenie faktem, że Marshmello, z którym nagrali niedawno piosenkę, podjął współpracę z Tygą i Chrisem Brownem.

– Jesteśmy naprawdę wściekli, zaskoczeni i rozczarowani tym, że Marschmello zdecydował się współpracować z Tygą i Chrisem Brownem. Lubimy i szanujemy Mello jako osobę, ale praca z ludźmi będącymi drapieżnikami nadużywającymi przemocy jest cichym przyzwoleniem na ich działalność, czego nie będziemy tolerować – deklarowali w swoim komunikacie Chvrches.

 

Chris Brown, którego kartoteka jest znacznie bogatsza od dyskografii, odniósł się do opinii zespołu w mediach społecznościowych.

– Banda frajerów. Oni są typem ludzi, którym życzę, by wpadli pod autobus. Jestem czarny i jestem z tego dumny. Domyślam się, że boli was patrzenie na to, że odniosłem sukces – napisał Brown.

Wcześniej do oświadczenia szkockiej grupy odniósł się także Tyga, który w komentarzu pod postem na Instagramie skomentował:

– Wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi. Każdy popełnia błędy, nikt nie jest idealny. Zachowajmy pozytywną energię.

W 2009 roku Chris został uznany winnym napaści na Rihannę, a w 2012 roku, Tyga został pozwany za napaść a tle seksualnym.

Polecane