Mamy polskiego Pitbulla?


2012.07.20

opublikował:

Mamy polskiego Pitbulla?

Starszy to raper z 14-letnim stażem, który nagrał swój debiutancki singiel w klubowym klimacie. Do tej pory zdobywał swoich fanów bez wsparcia żadnej wytwórni. Utwory z jego udziałem w serwisie YouTube obejrzano ponad 7,5 miliona razy. Po wielu latach na scenie hiphopowej i wspólnych utworach z gwiazdami takimi jak:GrubSon, TaLLib i Sobota, raper postanowił wprowadzić własne brzmienie na polską scenę muzyczną.

Teledysk do utworu „Dzisiaj żyję” zrealizowała agencja fametone we współpracy z profesjonalną ekipą filmową. Główną rolę w klipie zagrała Karina Mirowska – studentka lubelskiej szkoły aktorskiej Qurtyna. Zdjęcia odbyły się w lipcu w Lublinie. Premiera teledysku „Dzisiaj żyję” odbędzie się w tym miesiącu.

W informacji prasowej czytamy:

„Utwór „Dzisiaj żyję” jest niespotykanym w Polsce połączeniem klubowego podkładu z wokalem doświadczonego rapera. Dotychczas żaden z polskich hiphopowców nie zdecydował się pójść w ślady Pitbulla i Flo Ridy. Niedawno ten odważny krok wykonał Starszy, który kilka dni temu zakończył zdjęcia do teledysku w podobnym klimacie. Debiutancki singiel i klip jest owocem współpracy z wytwórnią My-Music i agencją fametone”.

Polecane

Share This