Marek Niedźwiecki odchodzi z Trójki. Jest oficjalne oświadczenie dziennikarza


2020.05.17

opublikował:

Marek Niedźwiecki odchodzi z Trójki. Jest oficjalne oświadczenie dziennikarza

Marek Niedźwiecki właśnie oficjalnie poinformował o swoim odejściu z radiowej Trójki. Dziennikarz odchodzi z rozgłośni po 35 latach pracy. Swoją przygodę z radiem zaczął w 1982 roku. W 2007 odszedł z Trójki, ale powrócił w 2010 roku. Niedźwiecki był pomysłodawcą i prowadzącym Listy Przebojów Trójki. Decyzja dziennikarza ma związek z ostatnim notowaniem listy przebojów. Na pierwszym miejscu zadebiutował numer Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, ale informacja szybko zniknęła ze strony radia.

W związku z sytuacją, która zaistniała wokół piątkowego notowania LP3 oraz posądzeniem mnie o nieuczciwość w przygotowywaniu audycji, którą prowadzę od ponad 35 lat, kończę współpracę z Programem III Polskiego Radia – przekazał Marek Niedźwiecki.

SPRAWDŹ TAKŻE: Politycy PiS krytykują decyzję władz Trójki

Z rozgłośnią rozstał się również słynny Hirek Wrona.

Dziś napisałem list mailowy do dyrektora Trójki, w którym poinformowałem go o moim odejściu ze stacji. Być może pozwoli mi pożegnać się ze słuchaczami w środę w audycji Do Południa. Jednak nie mam tej pewności. Kończy się mój piękny sen – przekazał Hirek Wrona.

Polecane


Share This