Maria Peszek w klubowej odsłonie


2009.12.11

opublikował:

Maria Peszek w klubowej odsłonie

Już 18 grudnia 2009 r. w klubie Mono Bar w Warszawie odbędzie się kolejna, już druga w tym roku impreza z cyklu „Hennessy artistry”. Główną atrakcją wieczoru będzie wyjątkowy koncert wokalistki Marii Peszek. Artystka specjalnie na tą okazję po raz pierwszy wystąpi w zupełnie nowej, klubowej odsłonie, z jeszcze bardziej oryginalnymi i energetycznymi aranżacjami.

Tym razem w ramach cyklu „Hennessy artistry” odbędzie się niezwykle energetyczny i emocjonujący koncert artystki, która swoją twórczością niejednokrotnie wzbudzała kontrowersje. Maria Peszek po raz pierwszy wystąpi ze swoim repertuarem w klubowej odsłonie. Artystka przygotuje całkowicie nowy materiał inspirowany imprezowym życiem miasta. Dobrze znane utwory zostaną zaprezentowane w szybszej i jeszcze bardziej energetycznej aranżacji. Nawet najbardziej konserwatywni fani piosenkarki będą pozytywnie zaskoczeni. W czasie wieczornej imprezy jako support wystąpi rezydent klubu Mono Bar – DJ Dudekk, który jest doskonale znany wśród bywalców warszawskiej sceny klubowej.

Występ Marii Peszek w ramach cyklu „Hennessy artistry” będzie początkiem większego projektu związanego z klubowymi występami artystki na terenie całej Polski. Impreza z Hennessy zainauguruje trasę koncertową, która będzie miała miejsce w przyszłym roku.

Maria Peszek wydała do tej pory dwie płyty. „Miastomania” wywindowała artystkę na sam szczyt polskiej sceny muzycznej. Swoim debiutanckim projektem Maria Peszek zdobyła uznanie nie tylko krytyków muzycznych, ale i publiczności. Artystka wystąpiła już na ponad 120 koncertach w całej Polsce i za granicą, oraz na najważniejszych festiwalach muzycznych. Na ostatniej płycie „Maria Awaria” piosenkarka w otwarty, bezpośredni sposób stara się wyrazić swoje emocje, pragnienia i czułość.

Polecane

Share This