Maria Sadowska z koncertem dla homoseksualistów


2010.01.27

opublikował:

Maria Sadowska z koncertem dla homoseksualistów

W dniach 11-14 lutego w Warszawie odbędzie się IV Festiwal Równe Prawa Do Miłości organizowany przez Grupę Młodzieżową KPH.

Założeniem KPH jest poprawa sytuacji osób homoseksualnych w Polsce oraz propagowanie dobrej zabawy i kultury na najwyższym poziomie. W tym celu zorganizowano Festiwal Równe Prawa Do Miłości. W ramach festiwalu odbędzie się szereg wydarzeń kulturalnych: od spektakli, projekcji filmowych po wernisaże i koncerty.

Finałem będzie koncert Marii Sadowskiej, która wielokrotnie włączała się w różnego rodzaju akcje społeczne. Maria postanowiła wesprzeć swoim udziałem także Festiwal Równe Prawa Do Miłości chcąc zaznaczyć, że nie jest jej obojętny problem nietolerancji, jaki mają w naszym kraju osoby o odmiennej orientacji seksualnej oraz popierając idee festiwalu. Podczas finału festiwalu, który odbędzie się 14 lutego wokalistka wystąpi z walentynkowym koncertem „Spis Treści”.

Zapowiadany przez organizatorów, jako niesamowite muzyczne wydarzenie w szczególnym dniu dla wszystkich zakochanych – koncert Marii Sadowskiej z repertuarem z jej ostatniej płyty odbędzie się 14 lutego w Mono Barze o godzinie 21:00.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w klubie w dniu koncertu.

UWAGA: Tylko Ci, którzy potwierdzą swoją obecność na koncercie Marii Sadowskiej na oficjalnym profilu grupy młodzieżowej KPH w portalu facebook.com, zostaną wpisani na specjalną listę gości i zapłacą za bilet tylko 20 zł.

http://www.facebook.com/#/event.php?eid=248977285442&ref=mf

Polecane

Share This