Marian Wielkopolski, KaCeZet i MadMajk razem


2011.07.20

opublikował:

Marian Wielkopolski, KaCeZet i MadMajk razem

Klub KingSton oraz SingleDread prezentują:

KaCeZet

MadMajk

MassCypher aka Marian Wielkopolski

SingleDread Sound DJs: Malik, Czapla

Kiedy: 22 lipca, godz. 21:00;

Gdzie: KingSton, ul. Kolejowa 8/10, Warszawa.

SingleDread SoundSoundsystem, którego trzon stanowią… bracia Malik i MadMajk pochodzący z Wą™gorzewa (na Mazurach). Na scenie reggae istnieją od 2003 r. Obecnie w skł‚adzie Malik (selekcja), MadMajk (wokal), Czapla (selekcja). Do dziś› zagrali kilkaset imprez na terenie Polski, ale również na Litwie, w Czechach, Niemczech, Rosji, Jamajce.. Grają raggamuffin, roots, reggae, dancehall, hip-hop.

MadMajk spełnia się™ w wielu stylach muzycznych. Jego specjalnością… są… szybkie melodyjne nawijki. Jak sam to określa: „szalone i rytmiczne flow”. Poza sceną… reggae zwią…zany jest z warszawską sceną awangardową…. Współ‚tworzy projekt Bauagan, z którym wydał‚ dwie pł‚yty. Najnowsza „Nocni Łowcy” został‚a wydana w maju 2011. Obecnie pracuje nad albumem z King Kalabashem, oraz płytą z producentem Auerem (The Lordz Team).

KaCeZet jest wokalistą… warszawskiego soundsystemu Soundz of Freedom i zespoĹłu Tabula Rasa. Od pewnego czasu wspomaga również swoimi nawijkami wyjazdowe imprezy Dreadsquadu.  Przez dłuższy czas był częstym gościem łódzkiego Superfly Studio gdzie pod okiem MMF`a z Dreadsquadu nagrywał materiał na swoją pierwszą solową płytę w całości wyprodukowaną… przez Dreadsquad. Płyta „Stara Szkoła” to hołd oddany starym jamajskim mistrzom mikrofonu. Obecnie pracuje nad nowym albumem, którego premiera planowana jest na jesień„ 2011 roku.

Mass Cypher aka Marian Wielkopolski: Urodzony w Montego Bay na Jamajce. Zaczął‚ śpiewać‡ w chórze kościelnym w wieku 16 lat. W wieku 18 lat wyjechał‚ do USA, tam zaczął graÄć swoje pierwsze koncerty i przeżywał fascynację muzyką hip-hop. Obecnie mieszka w Polsce i wydał solowy album, na którym żongluje stylami reggae, dancehall i hip-hop z łatwością… wmiksowując polskie sĹłowa w nawijki.

Polecane

Share This