Marie i Zuza ambasadorkami Spotify EQUAL


2022.10.06

opublikował:

Marie i Zuza ambasadorkami Spotify EQUAL

fot. mat. pras.

Marie i Zuza łączą siły i wcielają się w rolę potworów spod łóżka w halloweenowym utworze „Hide and Seek”. Piosenka jest pierwszą kooperacją wewnątrz labelu Marie. Prezent dla fanów jest również flagowym utworem promującym październikową kampanię Spotify EQUAL, promującą kobiety i ich twórczość.

Chciałyśmy stworzyć coś wyjątkowo mrocznego, w Polsce bardzo ciężko o takie kawałki. Jest w tym trochę horroru, brzmieniowo dodaliśmy też elementy witch house. Koniec końców, energia bijąca z „Hide and Seek” wydaje się nam kwintesencją popkulturowej aury Halloween – komentują artystki.

Program Spotify EQUAL ruszył 29 kwietnia 2021 roku. W jego ramach tworzone są globalne i lokalne playlisty promujące utwory artystek z ponad 50 krajów – od Japonii, przez Malezję i Polskę do Argentyny. Poza tym wybrane piosenkarki pojawiają się na okładkach lokalnych playlist, a ich twórczość jest polecana na platformie. To razem z wizerunkami na billboardach w Nowym Jorku ma zwiększyć ich szanse na karierę między-narodową.

Polecane

Share This