Marie nie przestaje CHOCować. Artystka uruchamia label i ogłasza pierwszą artystkę


2022.09.12

opublikował:

Marie nie przestaje CHOCować. Artystka uruchamia label i ogłasza pierwszą artystkę

Tydzień temu wydała epkę „CHOC”, która ukazała się nakładem thecutestlabel, wytwórni założonej przez Marie w 2020 roku. Jednocześnie Marie ogłasza pełnoprawne rozpoczęcie działalności wydawniczej labelu.

thecutestlabel to wyjątkowe miejsce. Jesteśmy pierwszym w Polsce wydawnictwem stworzonym przez kobietę dla kobiet – pokazującym różne odcienie girl power, kobiecości i twórczego spojrzenia na świat. Tworzą go wyjątkowi ludzie! Jesteśmy czymś więcej niż wytwórnią – razem kreujemy artystyczną przestrzeń, w której spełniamy się jako muzycy, twórcy, artyści i performerzy, czerpiąc inspiracje z obcych języków i kultur.

We got the taste, we got the flavour – do reprezentowanego od dłuższego czasu przez Marie sugar popu dołącza pepper pop ZUZY – kolejny element naszej magicznej mieszanki przypraw. Enjoy! – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym

Piekielnie Zadziorna i piekielnie Zdolna – dwie literki Z w jej imieniu nie są przypadkowe. ZUZA to kobieta wielu talentów – wokalistka, tekściarka, performerka i tancerka. Jej naturalny pazur, wieloletnia fascynacja k-popem oraz miłość do języków obcych i kultur wschodnich przekładają się na wyjątkowe, bezprecedensowe brzmienie. „Barbie” to pierwszy singiel, promujący jej debiutancki mini-album – i pierwszy krok do zrobienia konkretnego szumu na polskiej scenie muzycznej. A może i dalej?

Polecane

Share This