Marina And The Diamonds wraca do Polski


2012.10.06

opublikował:

Marina And The Diamonds wraca do Polski

Walijkę Marinę Diamandis, znaną jako Marina And The Diamonds, można było zobaczyć na żywo 19 września w Warszawie. Artystka wystąpiła jako support przed zespołem Coldplay i oczarowała publiczność zgromadzoną na Stadionie Narodowym. W oczekiwaniu na koncert gwiazdy wieczoru fani grupy Coldplay mogli zobaczyć występ czarującej, olśniewającej i niezwykle utalentowanej artystki, która z każdą kolejną piosenką zyskiwała coraz większą sympatię słuchaczy. Krótki występ Mariny pozostawił publiczność w niedosycie…

Zarówno dla nich wszystkich, jak i osób, które nie miały okazji podziwiać jej talentu na Stadionie Narodowym –  Marina And The Diamonds powraca z koncertem do Warszawy!

Marina And The Diamonds ma na swoim koncie dwa albumy – „The Family Jewels” z 2010 oraz „Electra Heart” z 2012 roku. 

Tematyka piosenek zawartych na „Electra Heart” to między innymi miłość, odrzucenie, nieudany romans, nadzieja. „Muzyka ma energię i agresję, a moje wokale są bardziej kontrolowane i indywidualne. Teksty są dość gorzkie, ale również śmieszne. Uwielbiam czarny humor”- mówi Marina o swojej drugiej płycie.

Marina And The Diamonds udowodniła już swoją olbrzymią muzykalność i osobowość sceniczną, grając przed zespołem Coldplay w Warszawie. Czego możemy spodziewać się po jej koncercie w Stodole? 

MARINA AND THE DIAMONDS

30 stycznia 2013

Warszawa, Klub Stodoła

Bilety w cenie 60 zł:

KUP BILET:


Polecane

Share This