Marina trafiła na listę 24 najbardziej czarujących WAGs piłkarzy Euro 2020


2021.06.14

opublikował:

Marina trafiła na listę 24 najbardziej czarujących WAGs piłkarzy Euro 2020

fot. Wojtek Koziara

Brytyjska prasa stworzyła ranking najbardziej czarujących żon piłkarzy Euro 2020. Wśród nich znalazła się autorka albumu „Warstwy”.

– Marina jest znaną piosenkarką i aktorką w Polsce, która zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku. Na początku lipca 2015 para była zaręczona.
31-latka poślubił piłkarza w maju 2016 roku, a dwa lata później urodziła syna Liama.

Urodziła się na Ukrainie i w wieku dwóch lat przeprowadziła się z rodziną do Polski. karierę w showbiznesie zaczęła jeszcze jako dziecko. arierę zawodową rozpoczęła w 2000 roku, występując w polskim dramacie telewizyjnym. W 2003 roku wystąpiła w krajowym finał pierwszego Konkursu Piosenki Eurowizji Junior.

Przełom w jej karierze nastąpił w 2010 roku wraz z debiutanckim singlem „Glam Pop”, który stał się hitem radiowym w Polsce. Swój najnowszy album zatytułowany „Warstwy” wydała w grudniu 2020 roku.

Marina ma 745 tys. obserwujących na Instagramie i często publikuje zdjęcia na których widać jej ukochanego męża i syna – napisał o polskiej wokalistce Daily Mail.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@marina_official)

Album “Warstwy” to moja artystyczna forma upustu emocji, które mną szargały w ostatnim czasie…Miałam wrażenie, że kilka kwestii wisiało gdzieś w powietrzu i należało się do nich w jakiś sposób odnieść” – powiedziała MaRina. “Obiecałam moim fanom i słuchaczom album w tym roku – słowa dotrzymałam. Choć czasy są bardzo ciężkie dla nas wszystkich i rozważałam przeniesienie premiery albumu na bardziej radosny – odpowiedni moment, to jednak czuję się zobowiązana dopełnić, w pewnym sensie, mój artystyczny obowiązek i dostarczyć słuchaczom rozrywkę w postaci muzyki. Choć pandemia bardzo utrudniła proces tworzenia, udało mi się zorganizować warunki do pracy tak, aby spełnić obietnicę. Stworzyłam studio gdzie w warunkach domowych skomponowaliśmy i nagraliśmy wokale wszystkich utworów, aby później dostarczyć je do profesjonalnego studia i dokończyć produkcję. Podróżowałam stale między Warszawą, a Turynem, aby to wszystko się udało i bym mogła wręczyć moim słuchaczom świąteczny prezent, w postaci mojego pierwszego albumu po polsku. Album “Warstwy” dedykuję wszystkim, którzy nie mają odwagi by zaryzykować, którzy myślą, że czasem czegoś już nie wypada, nie przystoi, że już za późno, a może nie ma sensu… Nigdy nie jest za późno by spełniać marzenia – mówiła tuż po premierze albumu MaRina.

Tagi


Polecane

Share This