Mata i Quebonafide w Petersburgu. Raperzy wspierają polską reprezentację

O wizycie artystów informuje były reprezentant Polski.


2021.06.23

opublikował:

Mata i Quebonafide w Petersburgu. Raperzy wspierają polską reprezentację

fot. P. Tarasewicz

Ostatnie minuty dzielą nas od pierwszego gwiazdka meczu Polaków ze Szwedami. Biało-czerwoni powalczą dziś o awans do drugiej rundy Euro, ale żeby go osiągnąć, muszą pokonać rywali, z którymi nie wygrali od 30 lat. Polscy piłkarze mogą liczyć na wsparcie kibiców, w tym Maty i Quebonafide, którzy pojechali do Sankt Petersburga, by wspierać polską kadrę. Raperzy spotkali się z Sebastianem Milą, byłym reprezentantem Polski, który pochwalił się wspólnym zdjęciem na Instagramie.

Spotkałem w Petersburgu pasjonatów piłki nożnej, którzy przyjechali kibicować naszej drużynie – skomentował Mila.

Sprawdź także: „Jeśli chodzi o kobiety, nigdy nie byłem odważny” – Young Leosia w nowym klipie Maty

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sebastian Mila (@sebastian_mila10)

Przypominamy, że w poniedziałek w sieci pojawił się nowy singiel Maty. “Kiss cam (podryw roku)” to lovesong oparty na gitarowym brzmieniu, z towarzyszącym mu fabularnym teledyskiem opowiadającym miłosną historię rodem z “Pięknej i Bestii”. Oprócz Maty wystąpił w nim Michał Milowicz – aktor znany m.in. z występu w filmie “Chłopaki nie płaczą” – a jedną z głównych ról zagrała DJ-ka i raperka Young Leosia. Wiele wskazuje na to, że możemy mieć do czynienia z potencjalnym hitem tego lata. Utwór “Kiss cam (podryw roku) promuje drugie wydawnictwo Maty zatytułowane “Młody Matczak”, który ukaże się 21 września, ale już teraz można zamówić go w przedsprzedaży na stronie artysty.

Dla wszystkich stęsknionych za koncertami mamy dobrą wiadomość. Wszystkie premierowe kawałki z albumu “Młody Matczak” będzie można usłyszeć w tym roku na żywo wyłącznie podczas jedynego koncertu w Polsce. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 2 października na warszawskim lotnisku Bemowo. W sprzedaży dostępna jest ostatnia, piąta pula biletów w cenie 149 złotych.

Polecane

Share This