Mata współpracuje z Monarem

"Słowo ciałem się stało".


2023.03.24

opublikował:

Mata współpracuje z Monarem

fot: Facebook / @MonarStowarzyszenie

Latem Mata poinformował, że wsparł działalność Monaru kwotą 420 tys. zł, deklarując jednocześnie chęć współpracy ze stowarzyszeniem. – Jako jedna z niewielu organizacji w Polsce zajmuje się profilaktyką i leczeniem uzależnień – pisał wówczas o instytucji raper. Teraz dowiadujemy się, że Mata zaangażował się w projekt realizowany przez Monar.

Pamiętacie lipcową deklarację Maty, który zobowiązał się do wsparcia stowarzyszenia Monar? Śpieszymy donieść, że słowo ciałem się stało – czytamy na facebookowym profilu Monaru.

Ruszyły prace nad naszym wspólnym projektem edukacyjno-profilaktycznym! Oprócz Maty i jego ekipy, do zespołu kreatywno-merytorycznego, koordynowanego przez Panią od Narkotyków Marię Banaszak, dołączyli specjaliści psychoterapii uzależnień: Natalia Czapla, Agnieszka Grzelka, Katarzyna Lewandowska i Adam Nyk.

Pierwszy dzień wiosny był idealną okazją do inauguracji projektu. Wystartowaliśmy tam, gdzie wszystko się zaczęło – w pierwszym Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Monar w Głoskowie – Monar Głosków, w którym Mata sfinansował przeprowadzenie generalnego remontu i zakupił kompletne wyposażenie nowoczesnej siłowni dla pacjentów!

To właśnie tam, w ramach akcji promowania zdrowego trybu życia, odbył się pierwszy w historii wspólny trening, do którego Michał dołączył wraz ze swoim trenerem personalnym Włodarem. Wszystko odbyło się pod okiem Michała Lachowicza , który wycisnął z nas ostatnie poty.

Była moc!

Ciąg dalszy nastąpi. Watch this space – informują przedstawiciele instytucji.

Zobaczcie zdjęcia z wczorajszej wizyty Maty w Monarze.

Tagi


Polecane

Share This