Materia zmiażdży Must Be The Music?

Jednym z zespołów, który wyróżnia się od samego początku jest brutalna szczecinecka Materia.


2013.05.07

opublikował:

Materia zmiażdży Must Be The Music?

Etap półfinałów programu Must Be The Music zakończył się w miniony weekend. 12 maja odbędzie się finał muzycznego show.

Materii udało dostać się do półfinału Must Be The Music za sprawą, tzw. Jokera – dzikiej karty, którą głosując przyznawali internauci poprzez serwis Facebook. Zespół zdobył wówczas niemal 84 i pół tysiąca głosów! Finałowy występ Materii, podczas którego formacja odważnie postawiła na zaskakujący utwór „Shayba” zachwycił całą czwórkę jurorów i jak się wkrótce okazało, także telewidzów. Materia jako najbrutalniejszy zespół piątej edycji MBTM znalazła się w finale programu.

Ten program jest dla nas olbrzymim zaskoczeniem i przygodą – mówi Michał Piesiak, basista i wokalista w Materii. – Przekonujemy się teraz, jak wiele osób w Polsce zna i ceni sobie naszą muzykę. Mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu kolejnym ludziom, pomimo tego że nie należy do najłatwiejszych. W finale damy z siebie wszystko – dodaje muzyk.

W bieżącym roku Materia własnym sumptem wydała płytę „Case Of Noise”. Album promuje klip do utworu „Give Me Some Free”. Fani stawiają, że to właśnie ten utwór Materia zaprezentuje w finale Must Be The Music.

Polecane