Maypole wystąpi na Rock In Summer


2010.07.24

opublikował:

Maypole wystąpi na Rock In Summer

Ostatnim zespołem, jaki wystąpi na pierwszej edycji Rock In Summer (17 sierpnia Rock In Summer) będzie formacja Maypole. Poza nią na Rock In Summer zagrają: Bad Religion (po raz pierwszy w Polsce, koncert w ramach obchodów XXX-lecia zespołu!), Billy Talent (w ramach promocji nowej płyty.), CF98 oraz The Black Tapes. Bilety do nabycia na ticketpro.pl, eventim.pl, ticketonline.pl oraz ticketstore.pl!

Grupę Maypole tworzą cztery osoby, które istnieją w świadomości fanów undergroundu od 2001 roku. Jako inspiracje muzyczne zespół wymienia Rage Against The Machine, Ignite, Pennywise i Offspring. Muzyka Maypole jest kombinacją punka, hardcore’u i metalcore’u, co sprawia że jest zawsze żywiołowo przyjmowana przez publiczność.

Ich debiutancki CD `In Your Hands`, zrealizowany w Serakos Studio, ujrzał światło dzienne dzięki współpracy z wytwórnią Burning Chords.

Zespół ma także na koncie wydawnictwo „In Punk We Rust” z krakowskim CF98 a jego muzykę można usłyszeć w wielu produkcjach filmowych dotyczących sportów ekstremalnych.

Po kilku zmianach personalnych zespół liczy sobie aktualnie 4 członków i są to: Shorty (wokal, gitara), Kris (wokal, gitara), Yogi (wokal, bass) i Chmielek (perkusja). Skład aktualnie pracuje nad materiałem na nową płytę.

Polecane

Share This