Megadeth zapowiadają nowy album


2013.02.14

opublikował:

Megadeth zapowiadają nowy album

Jak wynika z oficjalnego oświadczenia opublikowanego na Facebooku Megadeth, 14. studyjny album formacji będzie zatytułowany „Super Collider” i trafi na rynek w czerwcu tego roku. Prace nad materiałem toczą się w studiu w San Diego, biorą w nich udział wszyscy członkowie kapeli: Dave Mustaine, Dave Ellefson, Shawn Drover i Chris Broderick.

„Super Collider” ukaże się w nowej wytwórni Mustaine`a – Tradecraft. Megadeth podpisali też umowę z koncernem Universal Music Enterprise, który podejmie się szerszej dystrybucji materiału.

– Byliśmy w szoku, gdy okazało się, że możemy dołączyć do Universal – opowiada Mustaine. – Czasami można odnieść wrażenie, że każdy świetny zespół czy teledysk to produkcje, które wychodzą właśnie z tej wytwórni. Universal to póki co najbardziej ekscytujący i prestiżowy dom wydawniczy w historii Megadeth.

Megadeth przygotowują też trasę z okazji 20-lecia najlepiej sprzedającego się albumu w ich karierze – „Countdown To Extinction”. W ubiegłym roku minęły dwie dekady, od kiedy krążek trafił na rynek. Z tej okazji Mustaine i spółka zagrają w czerwcu m.in. w Wielkiej Brytanii.

Polecane

Share This