Mel B zagrała ofiarę przemocy domowej. Były mąż piosenkarki twierdzi, że ich córka przeżyła przez to traumę


2021.05.22

opublikował:

Mel B zagrała ofiarę przemocy domowej. Były mąż piosenkarki twierdzi, że ich córka przeżyła przez to traumę

Małżeństwo Melanie B i Stephena Belafonte rozpadło się po tym jak piosenkarka oskarżyła mężczyznę o przemoc psychiczną i fizyczną. Mel B w pozwie sądowym twierdziła, że mąż maltretował ją, zmuszał do uprawiania seksu grupowego i wszystko nagrywał, żeby ją szantażować. Co więcej miał zapłodnić ich opiekunkę i namawiać piosenkarkę do życia z nią w trójkącie.

Prawdopodobnie wszystkie te doświadczenia przekonały Melanie do zagrania ofiary przemocy domowej w teledysku do utworu „Love Should Not Hurt” klasycznego kompozytora Fabio D’Andreii.

Stephene Belafonte, były mąż Mel B twierdzi, że klip bardzo zasmucił ich 9-letnią córkę. Madison miała przez przypadek trafić na video w sieci. Dziewczynka była podobno zrozpaczona, płakała i jak twierdzi Belafonte jest na tyle zdenerwowana na swoją matkę, że nie chce jej na razie widzieć, a już tym bardziej nie chce z nią podróżować tego lata…

Co ciekawe, informacje te zbiegają się z prośbą Mel B o pozwolenie sądowe na samodzielne podróżowanie jej córki w ramach programu Lufthansy.

Polecane

Share This