Mela Koteluk i Skorup w klipie do wspólnego utworu


2016.02.11

opublikował:

Mela Koteluk i Skorup w klipie do wspólnego utworu

W marcu w sieci pojawi się teledysk do piosenki „Chłodny front” z ubiegłorocznej płyty Skorupa i JazBrothers „Ludzie chmur”. W utworze oraz w towarzyszącym mu teledysku gościnnie pojawi się Mela Koteluk. Na fanpage`u MaxFloRec.

Na „Chłodny front” jako na singiel stawialiśmy od samego początku. Ten utwór zwrócił naszą uwagę, kiedy Skorup zaprezentował nam jeszcze surowy materiał na płytę – mówi Rahim, wydawca „Ludzi chmur”. Bardzo cieszą nas pozytywne recenzje słuchaczy, w tym dziennikarzy. Mamy nadzieję, że równie co sam utwór, odbiorcom do gustu przypadnie także towarzyszący mu klip – dodaje.

Za realizację wideo odpowiada grupa filmowa AG Studio. Za obiektywem stanął Adam Gawenda odpowiedzialny m.in. za wizualizacje takich utworów, jak: „Habitat”” Pokahontaz, „Otwórz szeroko oczy” Jareckiego & BRK, „Desperado2” Pokahontaz z Buką i Kleszczem „1 moment” K2 z Buką.

Jak się okazuje, Skorupa i Melę połączył ich wspólny znajomy muzyk i… radio. Pewnego dnia napisał do mnie Tomasz „Serek” Krawczyk, gitarzysta z zespołu Meli. Tomek usłyszał w Kampusie (Akademickie Radio Uniwersytetu Warszawskiego – przyp. red.) moje nagrania. Spodobały mu się teksty utworów i postanowił mnie za nie pochwalić. W odpowiedzi zaproponowałem mu gościnny udział na „Ludziach chmur”. Zapytałem, czy nie przekazałby zaproszenia również Meli – opowiada Skorup. Lubię nieoczywiste połączenia w muzyce, więc nie ukrywam, że bardzo zależało mi, by doszło do tej współpracy. Muzycznie wsparł nas jeszcze Jarek Spałek, który dograł trąbkę.

Fot. Wiktoria Lech.

Posted by MaxFloRec on 9 luty 2016

Tagi


Polecane

Share This