METALLICA W WARSZAWIE!


2009.12.09

opublikował:

METALLICA W WARSZAWIE!

Live Nation z przyjemnością zaprasza na niezwykłe wydarzenie muzyczne.

Metallica, Slayer, Anthrax oraz Mastodon i Behemoth na jednej scenie!!!

Sonisphere Festival w Polsce – już 16 czerwca 2010 na warszawskim Lotnisku Bemowo!

Polska dołączyła do grona wybranych krajów, do których zawita Sonisphere Festival. Festival zachwycił fanów w wakacje bieżącego roku m.in. w Holandii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Zespoły, które w ramach Festivalu zagrają w Polsce, należą do ścisłej czołówki thrash metalu. Ich koncerty cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie. 

16 czerwca 2010 roku zapisze się więc w historii muzyki jako jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. Z pewnością będzie to święto fanów ciężkiej muzyki, którzy jednego dnia będą mogli zobaczyć swoich największych idoli.

W tym dobitnym gronie fani znajdą także akcent polski, gdyż Festival rozpocznie występ zespołu Behemoth.

Nie pozostaje nam więc nic innego niż czekać na to prawdziwe muzyczne widowisko!

Bilety na Sonisphere Festival w cenach 198 zł, 400 zł dostępne będą na stronie internetowej już od jutra od godz. 10.00.W punktach sprzedaży nabyć je będzie można od 19 grudnia 2009 roku.

W ofercie dostępny będzie również pakiet VIP w cenie 880 zł. Szczegóły na LiveNation.pl.

Szczegółowe informacje na temat Festivalu: http://livenation.pl/ oraz http://sonispherefestivals.com/

O Festivalu:

Festival otrzymał nagrodę „Best New Festival” w 2009 roku na UK Festival Awards.

Sonisphere Festival rośnie w siłę i z dumą oferuje publiczności fenomenalne gwiazdy na 2010 rok.  W 2009 roku Festival obejrzało 300.000 fanów podczas 6 edycji imprezy, które miały miejsce w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii oraz Wielkiej Brytanii. Szczycząc się rewelacyjnym programem, na który składały się występy takich gwiazd jak Slipknot, Lamb Of God, Anthrax, Linkin Park, The Prodigy, The Hives i niedoścignionej Metallici, Festival okazał się wielkim sukcesem.  

W przyszłym roku, Sonisphere rozszerza się na 11 imprez, w których gościć będzie czołówka rockowych zespołów jak Metallica, Iron Maiden czy Rammstein. Z tym niezwykle imponującym programem, kształtującym się na wszystkie 11 imprez, to przełomowe muzyczne widowisko zapewne będzie jeszcze większym sukcesem w 2010 roku, ugruntowując jego pozycję jako czołowego festiwalu muzyki rockowej na świecie.

Polecane

Share This