Mężczyzna nazwał matkę Żabsona kur*ą. Doszło do awantury. Raper czeka na sprawę


2022.03.20

opublikował:

Mężczyzna nazwał matkę Żabsona kur*ą. Doszło do awantury. Raper czeka na sprawę

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Żabson opowiedział swoim fanom o niezbyt przyjemniej sytuacji, która niedawno go spotkała. Jeden z fanów, podczas live’a na Twitchu, zapytał rapera o sprawę z typem z BMW. Żabson przyznał, że doszło między nim a kierowcą BMW do bójki, bo ten nazwał matkę rapera kur*ą.

– Czekam na sprawę, bo koleś się spruł. Dostał w mordę, zgazował randoma i pojechał po psy. Nie wpierdo**łbym mu, gdyby po prostu nie powiedział, że moja matka to ku*wa. Tak nieładnie nazwał moją mamę i wydaje mi się, że za coś takiego należy się komuś, żeby zarobił w mordę – powiedział autor „Młodego Bossa”.

W jaki sposób doszło w ogóle do awantury? Żabson wyjaśnił, że kierowca BMW zastawił pięć innych samochodów na ulicy:

– Zastawił pięć aut i się pruł coś. Machnąłem mu ręką i powiedziałem – panie, jedź pan. Nie miałem ochoty na spinę z nim, bo byłem przed śniadaniem, a on do mnie: – opuść szybę, opuść szybę. Ja mu powiedziałem: – go away brother. I w tym momencie stanęło za nim pięć aut i zaczęli na niego trąbić. Podszedł do niego ziomek z auta za mną i zaczęła się awantura. Powiedziałem mu, żeby się zawijał, a ziomek do mnie: – Żabson, znaj swoje miejsce gnojku. Mówię, co jest, pojeba**o typa – wspomina Żaba.

Pełną historię na temat bójki Żabson opowiada w poniższym video.

Polecane

Share This