Michał Materla nie wyszedł do walki przy utworze Soboty. Czy to przez problemy rapera?


2020.06.21

opublikował:

Michał Materla nie wyszedł do walki przy utworze Soboty. Czy to przez problemy rapera?

fot. kadr z wideo

Michał Materla pokonał na wczorajszej gali EFM 3 Khalida Otto. Fighter, który w przeszłości wychodzi do walk przy dźwiękach utworu „Do góry łeb” Soboty i Matheo, tym razem zmierzał do oktagonu napędzany nowym singlem Aviego i Louisa Villaina „VENI”. Po walce zawodnik został zapytany, czy zmiana utworu ma związek z posądzaniem Soboty o potwierdzenie zeznań małego świadka koronnego.

Sprawdź też: Avi x Louis Villain nagrali utwór dla Michała Materli

Nie, to nie jest żadne przyklepanie – powiedział tuż po walce Materla. – Mam bardzo dobre relacje z Kamilem (Avim – przyp. red.), który dzisiaj tutaj przyjechał. On stworzył dla mnie ten utwór, było to przed całą tą sytuacją, którą gdzieś tam Sobuś ma. On z tego co mi wiadomo cały czas procesuje tę sytuację, a ja skorzystałem z przyjemnością z tego, że ktoś zrobił dla mnie ten utwór. Zresztą on bardzo mi się podoba. Mega mnie nakręca i jest bardzo pozytywny – dodał.

Po wygranej walce fighter przyznał, że jeśli Martin Lewandowski lub Maciej Kawulski odezwą się do niego z propozycją powrotu do KSW, to on chętnie rozważy taką propozycję. Zobaczcie rozmowę z Michałem Materlą.

Polecane


Share This