Miesiąc do premiery płyty Juli


2012.07.15

opublikował:

Miesiąc do premiery płyty Juli

Tak, to właśnie dziś, rozpoczynamy końcowe odliczanie do premiery płyty Juli – czytamy w komunikacie nadesłanym przez wydawcę – Zgodnie z obietnicą na miesiąc przed wydaniem albumu Jula prezentuje Wam okładkę, tytuł płyty i tracklistę. Już tylko 30 dni dzieli nas od premiery najbardziej oczekiwanej, debiutanckiej płyty tego roku. 14 sierpnia, to będzie właśnie ten dzień, kiedy nareszcie będziemy mogli poznać wszystkie 10 utworów.

I dalej – Płyta „Na krawędzi” inspirowana jest, w większości, przeżyciami przyjaciół Juli i obserwacją relacji, które zachodzą między ludźmi. Znajdują się na niej kompozycje, które powstały na przestrzeni 3 lat. Są to utwory o niespełnionej miłości i o nadziei na lepsze jutro. Klimat płyty utrzymany jest w stylu rockowo-popowym. Utwory pomimo tego, że są o miłości różnią się od siebie, przez co każdy jest bardzo indywidualny. Dzięki temu są i te na złe dni jak i te, przy których można poczuć się wolnym i szczęśliwym.


Lista utworów:

1. TYLKO TY

2. CHOCIAŻ TEN JEDEN RAZ

3. BYŁAM

4. NIE ZATRZYMASZ MNIE

5. KIEDYŚ ODNAJDZIEMY SIEBIE

6. BŁĄDZĘ

7. ZA KAŻDYM RAZEM

8. KOLEJNY

9. OBIECAJ

10. LEPSZY DZIEN

Chciałabym by choć jedna osoba, która wysłucha repertuaru mogła w nim odnaleźć część siebie. Podczas całego okresu mojej drogi muzycznej to ludzie dawali mi siłę i powód bym tworzyła to co kocham. W większości to oni sami bardzo nieświadomie stworzyli tę płytę.” – Jula

Julita „Jula” Fabiszewska to młoda wokalistka zdobyła internetową sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom. W ciągu kilku lat utwory autorstwa Juli osiągnęły 35 milionów wyświetleń w Internecie. Jula jest obok Ewy Farnej i Sylwii Grzeszczak najpopularniejszą polską wokalistką w serwisie YouTube. Jula jest potrójną laureatką tegorocznego festiwalu TOP Trendy i finalistką SuperPremier.

Tagi


Polecane

Share This