Miley Cyrus wystąpi na MTV Video Music Awards

Światowa supergwiazda dołączyła do wykonawców tegorocznej gali


2020.08.19

opublikował:

Miley Cyrus wystąpi na MTV Video Music Awards

Światowa supergwiazda dołączyła do wykonawców, którzy pojawią się na scenie tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Artystka zaśpiewa swój nowy singiel „Midnight Sky”.

Już 30 sierpnia w Nowym Jorku po raz kolejny rozdane zostaną statuetki MTV VMA. W trakcie gali, którą poprowadzi Keke Palmer, wystąpią światowej sławy artyści: BTS, Doja Cat, J Balvin, The Weekend, Maluma, Roddy Ricch, CNCO i Lady Gaga.

SPRAWDŹ TAKŻE: Miley Cyrus coveruje słynny numer The Beatles

 

Do grona tegorocznych wykonawców dołączyła właśnie Miley Cyrus, która od wielu lat związana jest ze stacją MTV. Artystka wielokrotnie pojawiała się na gali MTV VMA – w 2015 roku, jako gospodyni dostarczyła widzom niezapomnianych emocji. Po raz ostatni gwiazda pojawiła się na MTV VMA 2019 z emocjonującym wykonaniem utworu „Slide Away”. Ponadto, Cyrus zgromadziła dotychczas 14 nominacji i zdobyła statuetkę za „Teledysk roku” dla „Wrecking Ball” w 2014 roku.

Na szczycie listy nominowanych MTV VMA 2020 znalazły się Lady Gaga i Ariana Grande, które mają na swoim koncie po dziewięć nominacji. Tuż za nimi, znaleźli się Billie Eilish i The Weekend, a cała czwórka powalczy o statuetkę w kategorii “Teledysk Roku”. Fani wciąż mogą oddawać głosy w 15 neutralnych płciowo kategoriach na stronie www.mtv.com/vma

Źrodło: MTV

Polecane

Share This