Milu rapuje o toksycznej miłości


2020.08.15

opublikował:

Milu rapuje o toksycznej miłości

– „Patrz na mnie jak upadam” to numer o toksycznej relacji i toksycznej miłości, której doświadczyłem ja i wielu z moich przyjaciół. Chciałem tylko to w końcu wykrzyczeć i odciąć się tym całkowicie od brudnych miejsc i ludzi, którzy cieszą się moim upadkiem. W końcu się udało, z dedykacją dla patrzących w dół – w ten sposób Milu opowiada o swoim najnowszym singlu, który trafił właśnie do sieci.

„Patrz na mnie jak upadam”, to drugi utwór wydany przez artystę po dołączeniu do Warner Music Poland. Zrealizowany przez Enzyma teledysk zwiastuje debiutancki album Milu, nad którym wrocławski raper obecnie pracuje. Singiel został wyprodukowany dzięki współpracy KR1Sa i SARNVLa, a mix i master to dzieło GRRRACZa.

Na oficjalnym kanale Milu na youtube obejrzeć można też klip do pierwszego singla zwiastującego nowy materiał. Klip do „Iceman’a” zrealizował Filip Wendland ze Smoła Studio.

Milu to raper i utytułowany freestyle’owiec pochodzący z Wrocławia. Od zawsze wyróżniał ekspresyjnością. Muzyką zarazili go rodzice, co słychać w jego twórczości inspirowanej wieloma gatunkami. Rok 2020 to początek nowego etapu w Jego karierze, materiał który szykuje zaskoczy wielu słuchaczy.

Źródło: Warner Music Poland / YouTube

Polecane


Share This